Naturalny peeling gabką Luffa i olejem do ciała TAMA®

Idealny duet dla gładkiej skóry! Olej do ciała TAMA® w połączeniu z naturalną morską gąbką peelingującą Luffa działają naprawdę cuda! Olejowanie ciała w połączeniu z gabką Luffa to idealne połączenie naturalnej pielęgnacji przy użyciu tylko jednego kosmetyku.

Systematyczny masaż gąbką w duecie z olejem TAMA® pomaga pozbyć się cellulitu i ujędrnia skórę, ale to nie wszystko!

Używanie gąbki do masażu ciała Luffa stymuluje układ limfatyczny, pobudza krążenie przez co już na etapie masażu wpływamy na ładniejszy i wyrównany koloryt skóry naszego ciała.

Gładkości ciała po użyciu naszej gąbki wraz z olejem nie da się porównać do jakiegokolwiek peelingu. Jest to również ogromna oszczędność, ponieważ gąbki są bardzo trwałe i będą Ci służyć przez bardzo długi czas. Już po pierwszym zabiegu Twoja skóra będzie skutecznie oczyszczona z martwego naskórka, a jeśli borykasz się z problemem zatkanych porów, które najczęściej pojawiają się na dekolcie lub plecach, gąbka również sprawdzi się do rozwiązania tego problemu. Masaż gąbką Luffa w połączeniu z olejowaniem ciała to również recepta na uporczywe krostki na pośladkach.

Jeśli Twoje ciało wymaga delikatniejszego peelingu, nie używaj gąbki na sucho, wystarczy zmoczyć gąbkę w wodzie, przez co będzie ona delikatniejsza i bardziej elastyczna.

Jak zatem wykonać pielęgnację gąbką Luffa i olejem do ciała TAMA®?

Przed wykonaniem masażu nałóż na wilgotne ciało cienką warstwę oleju do ciała TAMA®. Wykonuj proste ruchy gąbką w kierunku serca, zgodnie z przepływem limfy. Na koniec spłucz ciało na przemian ciepłą i chłodną wodą. Na koniec koniecznie wykonaj pielęgnacje olejem TAMA® i pozostaw do wchłonięcia.

Olej TAMA® dzięki zawartości w składzie witamin A, E, F i K silnie nawilża, ujędrnia i kompleksowo odżywia skórę całego ciała. Leczy przebarwienia i plamy posłoneczne, wspomaga regenerację komórek. Za sprawą naturalnych przeciwutleniaczy olej TAMA® uelastycznia skórę, zapobiega powstawaniu rozstępów oraz spowalnia procesy starzenia skóry.

Jaki uzyskasz efekt po peelingu gąbką Luffa w połączeniu z olejowaniem ciała?

Naprawdę cudowny! Systematyczne używanie gąbki Luffa z naszą afrykańską mieszanką olejów TAMA® działa cuda, a Twoje ciało Ci podziękuję!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *