Masło shea do ciała – jak działa?

Każda z nas marzy o pięknej, zdrowo wyglądającej i dobrze nawilżonej skórze. Z łatwością możemy określić oznaki suchej skóry, którym towarzyszy szorstkość, uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.

Dlaczego masło shea ma tak szczególnie silne działanie nawilżające na skórę naszego ciała?

Dobrej jakości masło shea to przede wszystkim bogactwo witamin A, E, F i K, składników o działaniu bakteriobójczym, odżywczym, antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym. Masło shea pomimo swojej tlustej konsystencji dobrze się wchłania i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Masło shea do ciała poprawia metabolizm komórek, działa regenerująco i silnie nawilżająco. Regularnie stosowane masło shea do ciała ma również działanie antycellulitowe i uelastyczniające. Jest całkowicie bezpieczne, zapobiega powstawaniu rozstępów, dlatego szczególnie polecane jest kobietom w ciąży.

Piękny i wyrównany koloryt skóry, to również zasługa nierafinowanego masła shea. Stosując masło shea do ciała, za sprawą witaminy K wpływasz kojąco na podrażnienia, zaczerwienienia lub przebarwienia skóry.

Efekty?

Bardzo szybko! Już po kilku dniach stosowania masła shea do ciała zauważysz znaczną poprawę elastyczności i kolorytu skóry, Twoja skóra będzie gladka i nawilżona!

Masło shea to w 100% naturalny i wegańśki kosmetyk o niepowtarzalnie silnym i uniwesralnym działaniu.

Bardzo ważna jest jakość masła shea, na którą wpływa cały proces jego wytwarzania. Należy również zwrócić uwagę na procent zawartości shea w kosmetyku.

W zależności od Twoich preferencji możesz stosować czyste ORGANICZNE MASŁO SHEA 100% TAMA®,  BALSAM DO CIAŁA SHEA 15% TAMA® lub OLEJ DO CIAŁA SHEA 78% – TAMA®.

Podstawą składu każdego naszego kosmetyku jest certyfikowane masło shea, którego działanie jest naprawdę zaskakujące.

Wypróbuj sama i przekonaj się, jak działa organiczne masło shea TAMA® prosto z Afryki!

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *