Poczuj moc organicznego masła shea z certyfikatami jakości!

Kosmetyki naturalne z Afryki

"Historia LeLa Beauty zaczęła się zupełnie przypadkowo, kiedy to mój mąż wracając z podróży służbowej z Ghany, przywiózł mi w prezencie zestaw kosmetyków TAMA®. Byłam zachwycona ich działaniem. Uwiódł mnie nie tylko naturalny skład i naprawdę wysoka jakość każdego produktu, lecz również niesamowita historia wsparcia Afrykanek pracujących w przemyśle shea. Postanowiłam kupić je ponownie. W Polsce kosmetyki TAMA® nie były jednak dostępne, nie znalazłam też zamienników, z których byłabym równie zadowolona . Początkowo zamawiałam je w Niemczech, aż w końcu zdecydowałam, że sama zajmę się ich dystrybucją w Polsce. Właśnie tym sposobem każda z nas może je mieć i przekonać się, jak działa organiczne masło shea prosto z Ghany! Bardzo się cieszę, że dalszy ciąg historii LeLa Beauty możemy tworzyć wspólnie. Z ogromną radością oddaję w Państwa ręce nasze produkty i życzę udanych i pełnych satysfakcji zakupów."

Marta Gibus, właścicielka LeLa Beauty

LeLa Beauty to polski dostawca wysokiej jakości wegańskich kosmetyków produkowanych w Afryce. Nasza marka powstała z chęci dostarczenia produktów o całkowicie naturalnym i ekologicznym składzie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających i świadomych Klientów. Do współpracy zapraszamy uznanych i wiarygodnych partnerów, których misją jest produkcja kosmetyków bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Jesteśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem afrykańskiej marki TAMA®. Podstawą składu naszych kosmetyków są w 100% naturalne surowce – certyfikowane, nierafinowane masło shea, olej shea, olej arganowy, czy olej z baobabu. Nasze produkty wytwarzane są ręcznie w Ghanie według tradycyjnych metod i etycznych standardów.

Kosmetyki wegańskie TAMA® nie zawierają składników sztucznych, ropopochodnych ani odzwierzęcych. Otrzymały liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające ich jakość. Nasze kosmetyki cieszą się uznaniem na całym świecie, teraz możecie Państwo kupić je również w Polsce.

100% VEGAN
SHEA ORGANIC ECOCERT

Co nas wyróżnia?

Naturalny skład

Dostarczamy tylko kosmetyki z naturalnych składników. Nasze produkty przechodzą szereg testów jakości. Edukujemy w zakresie ekologicznej i zdrowej pielęgnacji!

Afrykańska energia

Afryka to miejsce mało skażone globalizacją oraz z wielkim potencjałem w zakresie wykorzystania dóbr natury. Poczuj z nami siłę i świeżość wprost z Czarnego Lądu!

Odpowiedzialność społeczna

Wierzymy, że świat może być miejscem pełnym naturalnego piękna! Dbamy o środowisko i wspieramy świadomy rozwój kobiet nie tylko w Ghanie.